Plastic Omnium vs Smarthaft

Plastic Omnium
3 - 2
Smarthaft

Poprzedni tydzień był bardzo szczęśliwy dla Plastic Omnium oraz Smarthaftu, które z kompletem punktów będą musiały zrobić jeszcze coś więcej aby tą statystykę podtrzymać, bo w bezpośrednim meczu nie będzie już dwóch zwycięzców. Początkowe 20 minut nie dało nam zbyt wielu podpowiedzi jak może to spotkanie się potoczyć. Ekipy podzieliły się dwoma bramkami i właściwie od zera zaczynaliśmy decydujące 20 minut spotkania. Te nadal nie opiewało w wiele stu procentowych okazji, raczej grę z wysokim presingiem, licznymi odbiorami ale i stratami. Plastic Omnium wyszło ponownie na prowadzenie i zrobili coś co nie udał się wcześniej czyli dorzucili kolejną bramkę, która dawała dużo spokoju. Piłkarze Smarthaft oddawali serce na murawie i gonili niekorzystny wynik, udało się zmniejszyć straty do 2-3. Ostatnie kilkadziesiąt sekund to nadzieja na jedną wrzutkę, która pozmienia nam wynik, ale nic takiego już się nie wydarzyło i ten mocno niejednoznaczny mecz kończy się sukcesem Plastic Omnium.